WIĘCEJ >>


Adres:

Poznań, ul. Bnińska - budynek Stacji Kontroli Pojazdów,
WEJŚCIE 7, piętro I, lokal 11

(wjazd z ul. Warszawskiej)

 

ZOBACZ MAPĘ I ZDJĘCIE >>

   więcej>>

 


Błogosław,  duszo moja, Panu i nie zapominaj wszystkich dobrodziejstw Jego! Psalm 102:2

Kilka słów do Świadków Jehowy

Witaj Przyjacielu,

Cieszymy się, że trafiłeś na naszą stronę. Zakładamy, że skoro trafiłeś na ten artykuł, to byłeś bądź jesteś Świadkiem Jehowy. Jeżeli byłeś lub jesteś w Organizacji a mimo to szukasz czegoś więcej to trafiłeś w dobre miejsce. Być może się zdziwisz ale jesteśmy społecznością, która między innymi wierzy w to, że:
- jest jeden Najwyższy Bóg (JHWH - Jehowa lub Jahwe) – nasz Ojciec w niebie;
- Pan Jezus Chrystus jest Synem Boga Ojca ale nie jest Najwyższym Bogiem JHWH;
- ostateczną, wieczną karą dla ludzi niezbawionych będzie wieczne zniszczenie, unicestwienie a nie wieczne męki;
- 1000 letnie Królestwo będzie czasem sądu ale także okresem odnowienia wszystkich rzeczy na ziemi i w niebie oraz szansą na życie wieczne dla tych wszystkich, którzy w obecnym życiu nie mieli świadomości Boga bądź możliwości uwierzenia w Niego. więcej o naszych wierzeniach

Są to nauki, z którymi być może Ty także się zgodzisz. Warto jednak podkreślić także to, że nasze zbawienie nie opieramy na przynależności do jakiejkolwiek ludzkiej organizacji, lecz jedynie na pewności obietnicy: „...uwierz w Pana Jezusa a będziesz zbawiony...” (Dzieje Apostolskie 16:31).

Jeśli masz jakieś pytania, jeśli potrzebujesz wsparcia w swoich usiłowaniach poznawania Boga bądź trwania przy Nim, skontaktuj się z nami. W miarę możliwości postaramy się Ci pomóc.

Przede wszystkim jednak zachęcamy Ciebie do odwiedzin naszej społeczności, ponieważ tak naprawdę dopiero widzac się i rozmawiając, można się bliżej poznać. Spotykamy się w sali Zboru oraz, na ZOOMIE w niedziele o godz. 10:30 i środy o godz. 18:00. Zachęcamy, odwiedź nas lub połącz się przez Zooma z naszym Zborem. Będziemy się cieszyć, gdy nawiążesz z nami kontakt.

ZOOM

login: 3227682260

hasło: 2260

 Kilka słów do Świadków Jehowy
                               

Chrześcijańska społeczność Poznań - Strona używa plików Cookies