WIĘCEJ >>


Adres:

Poznań, ul. Bnińska - budynek Stacji Kontroli Pojazdów,
WEJŚCIE 7, piętro I, lokal 11

(wjazd z ul. Warszawskiej)

 

ZOBACZ MAPĘ I ZDJĘCIE >>

   więcej>>

 


Błogosław,  duszo moja, Panu i nie zapominaj wszystkich dobrodziejstw Jego! Psalm 102:2

Witamy na stronie naszej społeczności

Cieszymy się, że zawitałeś na naszą stronę. Zapraszamy Cię do internetowej "wędrówki" po tej witrynie, w celu zapoznania się z nami i naszą służbą. Dowiesz się kim jesteśmy oraz co jest dla nas najważniejsze. Znajdziesz informacje o naszych spotkaniach, a także będziesz mógł skorzystać z informacji i materiałów, które będziemy tu zamieszczać.

O tym co najważniejsze

Najistotniejszą rzeczą jest dla nas oddawanie Bogu chwały w codziennym życiu. Wierzymy, że czystość serca i miłość z niego płynąca jest celem, do którego powininno zmierzać każde dziecko Boże. Pragnąc uświęcenia naszych serc nie chcemy jednak zapominać o nauczaniu. Staramy się pilnować służby Słowa (wykładów, rozważań oraz indywidualnego czytania) oraz modlitwy, nie zaniedbując publicznego świadczenia o naszym Zbawicielu.


Zapraszamy

Jeśli chciałbyś porozmawiać o Bogu, spotkać się z innymi wierzącymi, wspierać się wzajemnie w nawiązywaniu i budowaniu relacji z Jezusem Chrystusem, zapraszamy Cię na nasze spotkania, które odbywają się w niedziele o godzinie 10:30 (na sali Zboru oraz na Zoomie) i w środy o godzinie 18.00 (wyłącznie na Zoomie). Możesz też do nas napisać. Czekamy na Ciebie!

 

Chrześcijański Festyn z okazji Dnia Dziecka
 Chrześcijański Festyn z okazji Dnia Dziecka

Już po raz drugi na terenie naszego zboru odbył się Chrześcijański Festyn z okazji Dnia Dziecka organizowany przez Stowarzyszenie Czyńmy Dobro. Odwiedziło nas około 50 osób, podopiecznych Stowarzyszenia oraz ich rodzin i przyjaciół, wspólnie bawiło się z okazji tego szczególnego dnia poświęconemu najmłodszym.


czytaj więcej
18.10.2014 - Prześladowani chrześcijanie - Bieżąca sytuacja
 18.10.2014 - Prześladowani chrześcijanie - Bieżąca sytuacja

Zapraszamy na spotkanie z przedstawicielami Open Doors - organizacji udzielającej pomocy chrześcijanom prześladowanym za wiarę w Jezusa Chrystusa.

Spotkanie odbędzie się
w sobotę 18 października od godziny 17.


Serdecznie zapraszamy
 


01.06.2014 r. - Dzień Dziecka ze Stowarzyszeniem "Czyńmy dobro".
 01.06.2014 r. - Dzień Dziecka ze Stowarzyszeniem "Czyńmy dobro".

W minioną niedzielę odbył się Chrześcijański Festyn na Dzień Dziecka, w organizacji którego mogliśmy wesprzeć zaprzyjaźnione Stowarzyszenie "Czyńmy dobro".  Jak było? Bawiło się z nami ponad 50 osób. Atmosfery zabawy, przyjaźni i dobrych emocji nie da się odtworzyć słowami, a zdjęcia tylko w połowie ją oddają. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę Stowarzyszenia. Kliknij tu>>


                               

Chrześcijańska społeczność Poznań - Strona używa plików Cookies