WIĘCEJ >>


Adres:

Poznań, ul. Bnińska - budynek Stacji Kontroli Pojazdów,
WEJŚCIE 7, piętro I, lokal 11

(wjazd z ul. Warszawskiej)

 

ZOBACZ MAPĘ I ZDJĘCIE >>

   więcej>>

 


Błogosław,  duszo moja, Panu i nie zapominaj wszystkich dobrodziejstw Jego! Psalm 102:2

9.11.13r. - II Warsztaty dla dzieci i młodzieży "Czyńmy Dobro".

Młodsza grupa obejrzała przedstawienie kukiełkowe o Adamie i Ewie.

Kolejne spotkanie za nami, a my zamiast zmęczenia czujemy coraz więcej energii do przygotowywania coraz ciekawszych zajęć dla dzieci i młodzieży.
9 listopada po raz kolejny spotkaliśmy się z podopiecznymi Stowarzyszenia na warsztatach „Dzień dobry w sobotę”. Z radością odkryliśmy, że pamiętamy imiona dzieci, a jest ich blisko trzydzieścioro, oraz powoli budujemy nić wzajemnej sympatii i zaufania.

Podczas zajęć dzieci wspólnie uczyły się piosenek, śpiewały z pokazywaniem, a przy tym dobrze się bawiły. Akompaniament naszych muzyków na gitarze elektrycznej, perkusji i pianinie sprawił, że każde z dzieci stało się wytrawnym wokalistą.

Zajęcia edukacyjne odbywały się w 2 grupach wiekowych:
- dzieci od 3-8 lata,
- młodzież 9-13 lat.

Tematem II Warsztatów „Dzień dobry w sobotę” były wydarzenia w ogrodzie Eden. Zajęcia plastyczne i ruchowe były świetną okazją do utrwalenia wiedzy i rozwinięcia kreatywności każdego dziecka.
 


 

Młodsza grupa obejrzała przedstawienie kukiełkowe o Adamie i Ewie. Ręcznie szyte lalki, scenografia oraz przekonywująca gra aktorów, sprawiły, że dzieci z zapartym tchem śledziły losy biblijnej pary.
Jedną z atrakcji dla młodzieży było dekorowanie smakowitych muffinek dla siebie oraz młodszych dzieci.
 


Na zakończenie warsztatów każdy z podopiecznych otrzymał drobny upominek w postaci paczki ze słodyczami, kolorowankami, maskotką, a młodzież drobnymi kosmetykami.
 Dzięki podpisanej umowie z Wielkopolskim Bankiem Żywności podopieczni Stowarzyszenia otrzymali żywność z programu PEAD 2013. Rodzice również mogli skorzystać ze zbiórki darmowej odzieży używanej, butów oraz zabawek.

Dziękujemy wszystkich tym, dzięki którym odbyły się te zajęcia: sponsorom, członkom stowarzyszenia i wolontariuszom.
Dziękujemy również rodzicom i dzieciom, którzy po raz kolejny zechcieli ten czas spędzić z nami. Uśmiechy i długie pożegnania są dla nas najlepszym dowodem na to, że warto przygotowywać się i poświęcać swój czas.

Mamy nadzieję, że wszyscy spotkamy się ponownie na kolejnych warsztatach "DZIEŃ DOBRY W SOBOTĘ" 7 grudnia 2013r.


‹‹ powrót
                               

Chrześcijańska społeczność Poznań - Strona używa plików Cookies