ul. Warszawska 39-41
1 piętro, lok 67
wjazd od ul. Bnińskiej, Poznań

zobacz mapkę i zdjęcie >>


   więcej>>

 


Błogosław,  duszo moja, Panu i nie zapominaj wszystkich dobrodziejstw Jego! Psalm 102:2

1.02.2014 r. - V warsztaty dla warsztaty dla dzieci i młodzieży

 1.02.2014 r. - V warsztaty dla warsztaty dla dzieci i młodzieży

Tuż przed feriami odbyły się V warsztaty dla dzieci i młodzieży prowadzone przez Stowarzyszenie „Czyńmy Dobro”. Ostatni miesiąc minął tak szybko, że nim się obejrzeliśmy, po raz kolejny mogliśmy zobaczyć miłe, znajome twarze Podopiecznych Stowarzyszenie.
Blisko 20-dzieściorgo dzieci wspólnie śpiewało, bawiło się i spędzało przyjemne sobotnie przedpołudnie.

Tematem, który dzieci i młodzież mogli poznać podczas V warsztatów Stowarzyszenia była przypowieść o uzdrowieniu sparaliżowanego. W tej historii, gdy Pan Jezus nauczał w jednym z domów tłum był duży, że czworo mężczyzn, którzy chcieli przynieść do Niego sparaliżowanego przyjaciela z prośbą o uzdrowienie, musiało rozebrać dach, bo doprowadzić go przed Mesjasza. Prowadzone zajęcia plastyczne oraz zabawy sprawiły, że przypowieść stała się barwna i żywo ukazująca moc Pana Jezusa, który może odpuszczać grzech i leczyć ludzi.


 

Podczas zajęć dzieci poznały również nowe piosenki, które śpiewały razem z muzykami grającymi na klawiszach, gitarze i perkusji oraz stoczyły gazetową bitwę, której towarzyszyło wyjątkowo dużo śmiechu i pozytywnej energii.

Jak co spotkanie, dzieci otrzymały słodkie upominki, a rodzice paczki żywnościowe z Banku Żywności oraz odzież i obuwie ze zbiórki Second Hand.

Dziękujemy wszystkim, którzy swoim zaangażowanie, pracą i darami sprawiają, że możemy obdarowywać Podopiecznych Stowarzyszenia nie tylko życzliwości, ale również pomocą materialną.


‹‹ powrót
                               

Chrześcijańska społeczność Poznań - Strona używa plików Cookies