Uwaga zmiana adresu Zboru
od 1 Stycznia 2017
spotykamy się przy
ul. Grunwaldzkiej 11
(5 piętro)

Dotychczasowy adres
Poznań, ul. Krańcowa 63a

   więcej>>

 


Błogosław,  duszo moja, Panu i nie zapominaj wszystkich dobrodziejstw Jego! Psalm 102:2

04.04.2014 r. - VII warsztaty dla dzieci i młodzieży

 04.04.2014 r. - VII warsztaty dla dzieci i młodzieży

Kolejny miesiąc minął tak szybko ... Znów możemy widzieć znajome twarze podopiecznych Stowarzyszenia "Czyńmy Dobro". Uśmiech dzieci jest tym, co sprawia, że warto wstać w sobotni poranek, spakować kredki, bloki i inne akcesoria i poprowadzić siódme już warsztaty.

Tym razem tematem przewodnim była zbliżająca się Wielkanoc. Kogo symbolizuje Baranek i dlaczego Pan Jezus musiał umrzeć na krzyżu? Na te i inne pytania chcieliśmy odpowiedzieć dzieciom, a mogły lepiej przygotować się do nadchodzących święta.


Jak zawsze zajęcia plastyczne oraz ruchowe w ciekawej i warsztatowej formie przybliżały historie bliblijne. Młodsze dzieci podczas zajęć kolorowały Baranka, a starsze poznały zwyczaje związane z żydowską paschą. Nie zabrakło wspólnego muzykowania, zwłaszcza, że rośnie nam coraz większe grono wokalistów.
 

  

  
 

Dzięki ofiarności sponsorów, w większości osób prywatnych, podopieczni Stowarzyszenia mogli otrzymać obfite paczki żywnościowe, a dzieci prezenty i słodycze. 


Dziękujemy wszystkim tym, którzy spawiają, że możemy oglądać uśmiechy na twarzach dzieci i ich rodziców oraz pomóc im w często bardzo trudnych sytuacjach.


‹‹ powrót
                               

Chrześcijańska społeczność - ul. Krańcowa 63a, Poznań - Strona używa plików Cookies